Ara
  • ADMİN

Elegant İnşaat ve Şekerbank Bir Araya Geliyor, Türkiye’de Isı Yalıtım Seferberliği Başlıyor.ŞEKERBANK Çevreye ve topluma duyarlı yatırımları teşvik eden Şekerbank, doğal kaynakların sürdürülebilirliğine destek oluyor.

Şekerbank, çevreye duyarlı ürün kullanımı, doğal kaynakların korunması, enerji tüketiminin azaltılması ve enerjinin verimli kullanımına yönelik yatırım yapanların sürdürülebilirlik kapsamındaki sorumlu yatırımlarını ödeme koşulları ve farklı fırsatlarla ayrıcalıklandırıyor.


ŞEKERBANK EKOkredi Yalıtım

“0” komisyon, maksimum enerji tasarrufu!

Doğal kaynakların azalması ve maliyetinin artması, bireyleri ve işletmeleri giderlerini azaltmaya, tasarruf sağlamaya, çevre konusunda önlemler almaya yöneltmektedir. “Yalıtım”, yaşam kalitesini artırarak enerji tasarrufu sağlamak isteyenler için bu alanda yapılabilecek en öncelikli yatırımlardan biri haline gelmiştir.

Enerji tüketim masraflarınızı azaltmak, doğal kaynakların verimli kullanılmasını sağlamak için uygun faiz oranı ve vade seçenekleriyle EKOkredi Yalıtım…. Apartman yöneticileri ve tüm ev sahipleri, EKOkredi Yalıtım kullanarak yalıtım yaptırın, hem binanızın ömrünü uzatın, hem de yaşam konforunuzu artırırken, enerji tasarrufu sağlayın.

Kredinin Özellikleri

• Avantajlı faiz oranları • 60 aya varan vadeler • Hızlı ve pratik kredi süreci • Tahsis ücreti olmadan kullanma seçeneği • Apartman site yönetimi kredisi ile kat maliklerine ekstre yük getirmeden kredi kullanma imkanı

Enerjide tasarruf bilincinin arttırılması, daha temiz ve yaşanabilir bir çevre oluşturma duyarlılığı ve buna bağlı olarak enerjinin daha verimli kullanılmasına yönelik harcamalarınız için Şekerbank, EKOkredi’yi; Enerjiyi ve Emeği Koruyan Kredi’yi sizin için geliştirdi.

Enerji tasarrufuna yönelik her türlü yatırımınız için Şekerbank’tan apartman EKOkredi için 60 aya, bireysel EKOkredi için 36 aya varan vadelerde alacağınız hizmetin türüne göre % 0 faiz imkanıyla uygun ödeme koşullarında kredi alabilir, eviniz, yaşadığınız yer veya apartmanınızla ilgili elektrik ,yakıt, su, ve doğalgaza ödediğiniz tutarları azaltabilirsiniz.

Enerjiyi ve emeği koruyan EKOkredi ile, firmanızın sürdürülebilir enerji kaynaklarının geliştirilmesi, çevrenin korunması, enerji tüketiminin azaltılması, emeğin ve enerjinin verimli kullanımına yönelik yatırımlarının ve bu alanda faaliyet gösteren firmaların işletme sermayesi ihtiyaçlarının finansmanına destek oluyoruz.


EKOkredi Ürünleri

Yalıtım Kredisi: Duvar, Çatı, Kapı ve Pencere için; Isı Yalıtımı, Su Yalıtımı, Ses Yalıtımı, Yangın Yalıtımı finansmanı için.

Verimli Isıtma/Soğutma Kredisi: Klima, kazan, kombi, tesisat, radyatör, ısı paylaşım sistemleri, doğalgaz abonelik projeleriniz ve uygulamalarınızın finansmanı için.

A Sınıfı Elektrikli Cihazlar Kredisi: Buzdolabı, derin dondurucu, çamaşır makinası, bulaşık makinası, kurutma makinası, fırın gibi mutfak, banyo gibi alanlarda kullanılan A sınıfı elektrikli cihazların finansmanı için.

Verimli Aydınlatma Kredisi: Tasarruflu veya ledli aydınlatma sistemleri finansmanı için.

Güneş Enerjisi Kredisi: Güneş ile ısıtma, elektrik üretimi finansmanı için.

Asansör Kredisi: Asansör revizyonu veya yeni asansör uygulamaları finansmanı için.

Özellikleri

• Kredi Vadesi : Bireysel EKOkredi başvuruları için maksimum 36 ay; Apartman EKOkredi başvuruları için maksimum 60 aydır. • Çok avantajlı faiz oranları ile kredinizi geri öder, faturalarınızı düşürürsünüz.


Anlaşmalı Yalıtım Kampanyaları

• EKOkredi İzoder Kampanyası

• EKOkredi Filli Boya Kampanyası

• EKOkredi Polisan Kampanyası

• EKOkredi Marshall Kampanyası

• EKOkredi Dyo Kampanyası

• EKOkredi Terraco Kampanyası

• EKOkredi Weber KampanyasıSürdürülebilir enerji kaynaklarının geliştirilmesi, çevrenin korunması, enerji tüketiminin azaltılması, emeğin ve enerjinin verimli kullanımına yönelen işletmelere EKOkredi desteği Şekerbank’ta!

EKOkredi’nin Avantajları

Enerji verimliliğine yönelik yatırımların, üretim ve enerji tüketiminde sağlayacağı maliyet ve verim avantajları dikkate alındığında “Kendi Kendini Ödeyen” kredi: EKOkredi

- Nakit akışına uygun finansman imkanı - Konusunda uzman personel desteği. - Uygun vade ve avantajlı faiz seçenekleri.


EKOKREDİ KAPSAMI

TİCARİ EKOKREDİ YENİLENEBİLİR ENERJİ YATIRIMLARI

Hidroelektrik, Güneş, Rüzgar Enerjisi Üretim, Kullanım ve Dağıtımına Yönelik Yatırımlar.

·Yenilenebilir enerji alanında yatırım yapan firmalar.

·Bu alanda kullanılacak özellikli malzemelerin üretimi/satışı alanında faaliyet gösteren firmalar.


TİCARİ EKOKREDİ ENERJİ VERİMLİLİĞİ

Verimlilik Artırmaya Yönelik Yapılan Yatırımlar/Makine Alımları/İşlemler

Üretimde enerji verimliliğini sağlamaya yönelik yapılan yatırımlar, makine alımları, işlemler.

Tesislerinde,

· Bina mantolama, çatı, temel ve pencere yalıtımı,

· Klima sistemi değişimi,

· Endüstriyel doğalgaz dönüşümü,

· CNC makineleri alımı,

· A Sınıfı enerji tüketimine sahip makine ve teçhizat alımı,

· Üretim sistemlerinde enerji verimliliği ya da aynı enerji ile daha fazla üretim yapmaya imkân veren makine /teçhizat (elektrik/aydınlatma/fırın/kazan/buhar vb.) alımı yapan firmalara kullandırılan krediler.


Konutlarda Enerji Verimliliği (Yeşil Bina)

Konutlarda enerji verimliliğinin sağlanmasına yönelik ürün(beyaz eşya, pencere, yalıtım malzemesi vb) üreten, bu ürünlerin satışını yapan firmaların finansmanı.

Temiz Ulaşım

Elektrikli, hibrit, toplu taşıma, demiryolu gibi motorsuz, çok modlu ulaşım, temiz altyapı enerji araçları ve zararlı emisyonların azaltılması


10 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör
ELEGANT LOGO PNG.png