top of page

ELEGANT İNŞAATI TANIYALIM !

 • Whatsapp
 • Facebook - Beyaz Çember
 • Instagram - Beyaz Çember
 • Pinterest - Beyaz Çember
WhatsApp Image 2022-03-08 at 16.41.18.jpeg

HAKKIMIZDA

2004 yılında İnşaat Mühendisi  İlker DOĞANYILMAZ öncülüğünde kurulan  Şirketimiz  24 Seneyi aşkın mühendislik deneyimi, yurtdışı ve yurtiçi şantiye tecrübeleri  ve nice  piyasa uygulamaları bulunan ekipleri, depo  ve sistem   envanterlerine  sahip  öncü bir  yalıtım firmasıdır.

Dış Cephe Kaplama Sistemleri ve  Temelden Çatıya İzolasyon üzerine ihtisaslaşmış   İzoderin Uzman Uygulayıcı  Yalıtım ve Mühendislik Firmasıdır. Bu vesile ile de 2007 senesinden bu yana, siz değerli nihai tüketiciler olan müşterilerine Devlet destekli   Eko Kredi yalıtım ve inşaat kredisi  sağlamaktadır.

Tekniğine ve şartnamelerine uygun, uygulama  kalitesinden tavizsiz  prensip ve  ilkeleriyle  zengin müşteri portföyüne ulaşmış ve her daim  müşteri  memnuniyetini   kendine şiar edinmiştir.

Sertifikalı uygulama ustaları ve iş güvenliği ilkelerinden ödün vermeyerek  her sene artan bir ivme ile  başarı

grafiği  çizerek  uygulamalarına  devam etmektedir. Yıllık yaklaşık  50.000m2  uygulama metrajıyla ve tescilli ürün marka bayilikleriyle uygulama kalitesini üst seviyede tutmaktadır. Sıfır Binaların, içinde oturumu bulunan  Renovasyon  projelerinin  ve  kurumsal  firma binalarının, fabrika  binalarının , sitelerin ve iş merkezleri ve AVM'lerin yalıtımı   üzerine de  ihtisaslaşmış bulunuyor.

Temel Yalıtım, Dış Cephe Yalıtım, Ahşap Oturtma Çatı, Çelik Konstruksiyon  Çatı Sistemleri Sandviç Panel, Kenet Çatı Sistemi,  Çatı Aktarım ve yağmur suyu olukları, Eğik çatı altında tabliye ısı yalıtımı,  Dış Cephe Mantolama Sistemi , Yalı baskı cephe kaplama,  Betopan Kaplama, Ahşap Yalı baskı cepheler , Membranlı yalıtım, Perde Yalıtım ve Temel Drenaj , Sürme izolasyon İşleri Uzmanlık alanımızın bazı rutin işlerindendir.

Şirketimiz  Çelik iskele envanterine, Nakliye ve binek  araçlarına sahiptir.

Firmamız halen Saint Gobain WEBER üretici firmasının Uygulayıcı Bayii olup  Yetkili uygulayıcısı

ve tüm ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Yalıtım Projelerinize talip olduğumuzu  bildirir bu vesile ile işbirliklerinizi bekleriz.                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                     Saygılarımızla

MİSYON

     Türkiye Ekonomisi, Global ekonomilerde hızlı gelişen dinamikleri bulunan, genç nüfusa dayalı üretken bir ekonomidir. Ülkemiz yaptığı enerji yatırımları ile bu gelişme hızına ivme katmaktadır. 

     Dünya ekonomilerindeki tedarik zincirinin daralmasına mukabil hammadde erişilebilirliğinin kısıtlanması neticesinde genel enflasyon dalgasının Ülkemizin ekonomisini de önemli ölçüde etkilediği nazara alındığı zaman, enerji fiyatlarına yansıyan %100 üzerindeki pahalılık, bizi tam yalıtımlı akıllı binalar üretmeye sevk etmiştir.

     EN UCUZ ENERJİ TASARRUF EDİLEN VE GERİ DÖNÜŞÜMÜ SAĞLANMIŞ ENERJİDİR...

     İtibarımız, her müşterinin ve topluluğun gözünde sunduğumuz değere bağlıdır. Sektöründe adı ile bütünleşmiş tercih edilen öncü bir firma olarak sizlerle iş birliği içerisinde bulunmayı ümit ediyoruz.

   Profesyonel ekiplerimizle çalıştığımız işbirlikçi bir çalışma ortamını aktif olarak inşa ediyoruz.

      Yaptığımız tüm işlerimizi büyük titizlikle teslim etmekten gurur duruyoruz.

      Müşterilerimiz, girişim ortaklarımız, ekiplerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışma arkadaşlarımızla güven, saygı ve işbirliğine dayalı olumlu, uzun vadeli ilişkiler kurarız. Yenilikçi şirket politikamız ile dünya standartlarında teknoloji geliştiriyor ve uyguluyoruz.

      Geçen sürede kendini geliştiren,İşinde sürdürülebilirlikle  yeni müşterilerimizi portföyümüze dahil ederek ve çevreyi de koruyarak yaşam kalitesini yükseltiyoruz.

VİZYON

    Profesyonel ve başarılı bir şirket olarak, tüm ekiplerimizi bizimle birlikte prensipli çalışmaları ve bizimle birlikte başarılı olmaları için geri besleme sertifika eğitimleri ile güçlendiriyoruz.

    Müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitemizden ödün vermeden, her geçen gün gücüne güç katarak ilerleyen bir  anlayışla faaliyet gösterdiğimiz sektörde başarılı nice projelere imza atmak şiarımız olacaktır.

BİRLİKTE ÇALIŞMA POLİTİKAMIZ
 • Nereye gidersek gidelim ve ne yaparsak yapalım, Dürüstlük Göstermek.

 • En üst düzeyde profesyonel ve etik davranış sergilemek.

 • İnsanlara saygılı ve onurlu davranmak. .

 • Zamanında ve açık sözlü iletişim kurmak.

 • İşbirliği yapmak.

 • Belirsizliği ve çatışmayı karşılıklı olarak çözmek,

 • Taahhütleri basiretli bir tüccar zihniyetiyle icra etmek,

 • Ortak bir anlayış oluştururken samimi olmak,

 • Hedefleri belirledikten sonra iş programı  yapmak ve zamanlamasında tam, taahhütleri yerine getirmek.

ELEGANT LOGO PNG.png
bottom of page